Кухня завжди поруч і з цехом, і з полем

Розумне поєднання у корпорації «Агропродсервіс» стимулюючих форм оплати праці із вирішенням соціальних запитів робітників та службовців знаходиться в основі взаємин між роботодавцем і найманими працівниками. Важливе місце тут відводиться організації гарячого харчування, яке забезпечують досвідчені спеціалісти своєї справи Любов Горбач, Марія Сас, Марія Жмурко, Валентина Литвин і Ольга Крисовата. Вони не лише справжні майстрині кулінарного цеху, а й зуміли створити у робітничій їдальні атмосферу домашнього затишку. 

Те, що керівники корпорації «Агропродсервіс» постійно дбають про умови праці на виробництві, є давно доконаним фактом. Численні гості, які відвідують Настасів, висловлюють захоплення від побаченого. На території підприємства добре вимощені тротуари, проведено озеленення, підстрижені газони. А чистоті й доглянутості у самих цехах може позаздрити не одна сільська господиня.

І хоча їдальня, що знаходиться в адмінкорпусі, була більше, ніж у добротному стані, генеральний директор корпорації Іван Чайківський торік здійснив тут цілу революцію. Для зручності роботи кухарів розширено кімнати, де готуються страви, завезено найсучасніше обладнання, є в достатній кількості холодильні камери; встановили додаткові витяжки і кондиціонери. Зал приймання їжі нічим не поступається хорошому міському кафе.

Проте найголовніші дійові особи тут кухарі. Завідуюча їдальнею Любов Євгенівна Горбач має авторитет чи не найліпшого кухаря в Настасові. Якщо хочете отримати якийсь особливий рецепт приготування їжі чи смаколиків, звертайтесь до неї. Вона щиро поділиться своїми знаннями і досвідом. Її рецепти до різдвяного і великоднього столу неодноразово друкувались у газетах.

Захоплення вишуканим кулінарством передалось на значну частину жіноцтва корпорації. Як висловився Іван Адамович, це аж ніяк не заважає їх основній роботі. Навпаки, у колективі все більше утверджується атмосфера щирих взаємин. Кожен наш працівник має почувати себе членом великої і дружної родини. За таких умов високим буде патріотизм за своє підприємство, переконаний він.

А тим часом, чоловіки, які працюють у ПАПі, відзначають хорошу якість і різноманітність страв, кажучи, що атмосфера домашнього затишку, яка панує у  їдальні, додає їм бажання краще трудитись і знову прийти сюди. Кухня завжди поруч і з цехом, і з полем.

У корпорації утворюються нові виробничі підрозділи. Тут також дбають, аби умови праці були на належному рівні, а турбота про кожного працівника знаходиться на особливому контролі керівництва корпорації.

Розповсюдити цю статтю: