Окремим напрямком діяльності компанії «Агропродсервіс» є тваринництво, в якому чільні позиції належать свинарству. Настасів, Старе Місто, Оришківці. На кінець 2017 року загальне поголів’я свиней в компанії становить 130 тис. у тому числі 15 тис. свиноматок.

Свинокомплекс у селі Настасів складається з репродуктора на 9600 свиноматок, дорощування поросят на 45 тисяч голів, генетичного центру для утримання кнурів потужністю 200 голів з лабораторією штучного осіменіння.

Свинарство  в «Агропродсервісі» почали активно розвивати з 2005 року. Вже через рік господарство отримало  статус племінного репродуктора, а в 2009-му — племінного заводу з розведення свиней породи «Ландрас».

В «Агропродсервісі» ретельно слідкують за генетичним матеріалом поголів’я, який закуповують у датських компаній, що  гарантує європейську якість та стабільне зростання виробничих показників.   У 2011-2013 роках закуплено понад 5000 свиноматок племінної програми «DanBred» (Королівство Данія), що значно покращило виробничі показники свинокомплексу компанії.

Завдяки якісній племінній селекції і збалансованій кормовій базі середньодобовий приріст свиней на стадії відгодівлі становить 900 грам, із середнім виходом 60-62 кг пісного м’яса на 100 кг. живої ваги. І це при репродуктивній нормі 12 поросят на 1 свиноматку з більш ніж двома опоросами на рік. Дані показники впевнено можна вважати одними з кращих в Україні.

В 2011 році з метою цілковитого забезпечення потреб свинокомплексу власними кормами побудовано потужний комбікормовий завод продуктивністю 300 тонн/добу.