Рослинництво – один із провідних напрямків роботи підприємства. Загальна площа родючої землі, яку обробляє компанія «Агропродсервіс», складає близько 45 000 га. Землі розташовані в Тернопільській, Івано – Франківській, Львівській та Херсонській областях, кліматично сприятливих і екологічно чистих зонах. До складу компанії входить 10 підприємств, які спеціалізуються в галузі рослинництва.

Ми вирощуємо кукурудзу, озимі пшеницю та ячмінь, соняшник, сою, ярий ячмінь та пшеницю, ріпак, горох та цукровий буряк. Розташування земель у західних областях, які в кліматичному відношенні є максимально сприятливими для вирощування даних сільськогосподарських культур, дозволяє компанії отримувати хороші урожаї.

Велика увага приділяється ефективному захисту рослин та добривам с/г культур. Система внесення добрив розроблена згідно результатів агрохімічних обстежень грунтів, на запланований врожай кожної з вирощуваних сільськогосподарських культур. В компанії використовують тверді та рідкі органічні добрива  на площі понад 3000 га, а також мінеральні добрива, в середньому 285 кг. діючої речовини на гектар.

В компанії «Агропродсервіс» всі сільськогосподарські культури вирощуються за інтенсивними технологіями вирощування.

Широко впроваджується досвід компаній з європейським та світовим ім’ям, що сприяє ефективному зростанню врожайності та якості зерна зернових і зернобобових культур, а також коренеплодів цукрових буряків.

Інтенсивні технології, що застосовуються в господарствах компанії «Агропродсервіс» призначені задовольнити потреби і вимоги с/г культур на різних фазах розвитку, в їх критичні періоди розвитку, сформувати високу врожайність кожного сорту та гібриду, що в кінцевому випадку забезпечує стабільний потужний результат, навіть за несприятливих (нетипових) погодних умов вегетаційного періоду.

Ми працюємо з провідними оригінаторами насіння, засобів захисту рослин, мінеральних та мікродобрив. Крім того, використовуємо новітні розробки в цьому напрямку, що сприяє підвищенню урожайності та якості продукції.