ТОВ «Агропродсервіс – Вест» – сучасне та найбільше за масштабами в Тернопільській області підприємство з відгодівлі та забою птиці. Засноване у 2013 році. Свою господарську діяльність здійснює на території с. Гарбузів (Зборівський р-н. Тернопільської обл.) та с. Вільшаниця (Золочівський р-н. Львівської обл.).

IMG_3673

В с. Гарбузів функціонує три комплекси для відгодівлі птиці,  в яких одночасно утримується 220 тис. голів курки-бройлера. У Вільшаниці – 50 тис. курки – бройлера та 10 тис. індика.

Курчата для посадки закуповують як в українських так і в польських виробників, індики – лише польського виробника.

ТОВ «Агропродсервіс – Вест» вирощує та реалізовує 2 КРОС курки бройлера (РОСС 309 та КОБ 500) та 1 КРОС індика-бройлера (БІГ – 6).

IMG_3720

Відгодівля птиці здійснюється кормами власного виробництва з комбікормового заводу в с. Настасів (Тернопільський р-н).

IMG_3717

ТОВ «Агропродсервіс – Вест» є першим та єдиним підприємством на Тернопільщині, яке вирощує індика та найбільшим в регіоні за потужностями виробництва курки.

IMG_3731

Вирощена нами птиця проходить через власний забійних цех у с. Вільшаниця, потужності якого на сьогоднішній день становлять 5 тис. голів за зміну. На кінець 2017 року інтенсивність виробництва забійного цеху планується збільшити до рівня 10 тис. голів за зміну, або 20 т. готового м’яса за зміну.

IMG_3645

Виготовлене нами м’ясо переробляється та реалізовується як у вигляді сирого м’яса, так і у вигляді готового продукту – консервації та каші з м’ясом курки виготовлених на «Тернопільськомку м’ясокомбінаті». Готову та м’ясну продукцію можна придбати у фірмових магазинах «Студія м’яса».

Також вирощена нами птиця реалізовується як у живій, так і в битій вазі населенню та приватним компаніям у всіх областях Західної України, а також в Київській, Черкаській, Харківській та Одеській областях.

Окрім птахівництва ТОВ «Агропродсервіс Вест» володіє земельним банком в розмірі 1 700 гектарів землі, який постійно збільшується.