«Нове зернятко» в звичному форматі – повертається!

Міжнародний форум аграрних інновацій «Нове Зернятко–2022» – це найбільший аграрний захід в Західній частині України, який проводить компанія «Агропродсервіс».

Щороку «Нове зернятко» збирає понад 3 тисячі с/г виробників не тільки з усієї України, але і з сусідніх країн Європейського Союзу.

 На Форумі свою продукцію та послуги представлять понад 200 національних та міжнародних компаній з світовим ім’ям. Це компанії-оригінатори насіння, виробники та постачальники засобів захисту рослин, мінеральних добрив, стимуляторів росту рослин, світові виробники с/г техніки та обладнання для агровиробництва.

В програмі заходу відбуватимуться ділові зустрічі, конференції та дискусії аграріїв, обмін досвідом та новинами аграрного сектору.

На полях компанії представлятимуться насіннєві посіви озимих і ярих культур, що є в портфоліо ПАП «Агропродсервіс», як найбільшого виробника насіння з багаторічним досвідом в галузі насінництва.

Зацікавлені с/г виробники зможуть відвідати демонстраційні посіви, де проходять випробування понад 400 нових перспективних сортів і гібридів, української та зарубіжної селекції.

Увазі відвідувачів буде представлено сучасний насіннєвий завод, який обладнаний новітнім насіннеочисним обладнанням, що дозволяє доробляти насіннєвий матеріал до найкращих посівних кондицій.

На двох демоцентрах, що розміщені на території господарства і організовані флагманами у впроваджені прогресивних технологій – компанії «АГРІІ Україна» та «Сингента», будуть раді ознайомити всіх гостей з результатом своєї наукової роботи.

Новини с/г техніки, яку представляють світові виробники, та демонстрація її роботи в полі, стане цікавою пізнавальною частиною даного заходу.

Смачна українська кухня, доповнить враження від відвідування Форуму.

Розповсюдити цю статтю: