Чемпіонат, де виграє економіка

Вже 7-й рік підряд наша компанія проводить незвичний, але дуже інформативний для сільгосптоваровиробників чемпіонат.
Цього року на демоділянках силами наших спеціалістів було висіяно 168 гібридів кукурудзи та 40 гібридів цукрового буряка в рамках проведення VII Західноукраїнського Чемпіонату на визначення кращих гібридів цих культур.
«Цілі, які з самого початку ми ставили, повністю себе виправдали. Тому, що ми маємо можливість вже наочно бачити та демонструвати переваги того, чи іншого гібриду в різних кліматичних умовах. І тому таке дослідження дуже важливе для керівників та спеціалістів, для того, щоб прийняти правильне рішення, які гібриди вирощувати та отримувати для себе кращий економічний ефект», – говорить генеральний директор нашої компанії Андрій Баран.
На кожен гібрид було виділено ділянку – 10 соток. Під час Чемпіонату кожен гібрид окремо збирали, важили одразу ж у полі, а зразки зерна відправляли в лабораторію на визначення вологості, щоб об’єктивно визначити найкращий.
За словами Любові Джурик, агрономки-консультантки з насінництва ПАП «Агропродсервіс», є гібриди, які вже не перший рік в лінійці демопосівів, є також нові, які представлені вперше в Україні. Незважаючи на однакові підходи у вирощуванні, всі гібриди по-різному себе показують. Кожен рік бачимо, що є і стабільні, а є такі, що в одному році “вистрілив”, а в іншому суттєво “просів”.
Турнірну таблицю цьогорічного Чемпіонату на кращий гібрид кукурудзи можна побачити за посиланням.
Турнірну таблицю цьогорічного Чемпіонату на кращий гібрид цукрових буряків можна побачити за посиланням.
Загалом на Чемпіонаті своє насіння представляли 18 фірм-оригінаторів кукурудзи та 6 компаній-оригінаторів цукрових буряків.
Фотогалерея доступна за посиланням.

Розповсюдити цю статтю: