Три мільйони гривень на захист лікарів, щоб вберегти їх та українців від коронавірусу

Дорога громадо Тернопільщини!
Сьогодні ми разом з вами переживаємо непрості часи. Ми завжди об‘єднувались, коли комусь була необхідна допомога.
Тому компанія «Агропродсервіс», відчуваючи свою соціальну відповідальність, прийняла рішення про те, що ми не можемо стояти осторонь тих процесів, які проходять зараз у нашому суспільстві, не можемо стояти осторонь цієї боротьби з коронавірусом, яка розгортається за здоров‘я наших українців.
Тому наше підприємство виділяє три мільйони гривень у фонди медичних закладів районних лікарень Тернопільської та інших областей, де компанія обробляє землю. Ці гроші будуть спрямовані на надання допомоги безпосередньо районним лікарням та працівникам, які будуть надавати допомогу хворим на цю недугу.
Яким чином це буде відбуватися? Зараз ми чекаємо, поки лікарні нададуть нам реквізити, на які ми перерахуємо кошти. Ми плануємо давати гроші щотижнево протягом 8-ми тижнів. Тобто майже по 400 тисяч гривень щотижня ми будемо фінансувати медичні заклади.
Сьогодні ми також звертаємось до своїх колег по агрорному бізнесу та інших підприємців із закликом брати активну участь у допомозі нашій країні та громаді впоратись з тим лихом, яке насувається.
Звертаємось і до безпосередніх розпорядників цих коштів: ми хочемо, щоб гроші були використані на купівлю засобів захисту медперсоналу, які братимуть безпосередню участь у боротьбі з коронавірусом.
Хочу побажати всім міцного здоров‘я, бережіть себе, свої сім‘ї, родину та давайте збережемо Україну.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Три мільйони гривень на захист лікарів, щоб вберегти їх та українців від коронавірусу”