В цей день ми завжди очікуємо на чудо – Андрій Баран

19 грудня в селі Настасів разом з мешканцями Настасівської ОТГ та гостями з сусідніх сіл присутні урочисто запалили вогні новорічної ялинки. Разом з громадою участь у святковому дійстві взяли і працівники нашої компанії.
“В цей день ми всі перетворюємося на дітей та очікуємо чуда, – поділився емоціями генеральний директор компанії “Агропродсервіс” Андрій Баран. – Сьогодні ми відкриваємо цикл різдвяно-новорічних святкувань, щоб новонароджений Христос завітав у кожну домівку і до серця кожного з нас”.
За словами Андрія Степановича, попри несприятливі погодні та економічні умови в державі та на світових агроринках, компанія успішно завершує 2019 рік, в повному обсязі виплачено за паї, сплачено до усіх бюджетів понад 250 млн.грн, з яких до бюджету Настасівської ОТГ – 18 млн.грн.
“І ми повинні розуміти, що громада буде розростатися, всім нам треба надіятися на власні сили, розвивати свої території та рухатися вперед”, – наголосив Андрій Баран.
Від імені колективу компанії Генеральний директор привітав усіх присутніх з прийдешніми святами, побажавши миру всім нам, здоров’я кожному, благополуччя та достатку українським родинам.
Розповсюдити цю статтю: