Компанія «Агропродсервіс» провела «Свято хліба» в Настасівській громаді

Вчора, 18 серпня, в Настасівській громаді відбувся вже традиційний захід – «Свято хліба», на якому підбили підсумки жнив,  відзначили найсумлінніших працівників та, звісно, частувались паляницею з маком під добру українську пісню.

«Свято хліба» спільно з Настасівською громадою «Агропролдсервіс» проводить вже другий рік поспіль, коли й сама природа дає першоплоди: груші, яблука, сливи та інші фрукти й овочі, хліб а також мед, тобто – на Спаса.

«Свято хліба – це свято кожного селянина та працівника аграрної галузі, чиї руки трудяться на полі та пахнуть хлібом. Для нас – це завершення жнив, а також нагородження кращих працівників, які доклали багато зусиль до зростання компанії, адже цього року  «Агропродсервіс» святкує 20 років», – зазначає Генеральний директор компанії Андрій Баран.

На свято завітали жителі як Настасівської громади, так і навколишніх сіл та громад, народні колективи, музиканти та співаки. Усіх гостей частували паляницею з маком та медом, молоком з ферми та свіжими пампухами.

Підприємства, що входять в групу компаній «Агропродсервіс», традиційно змагались за кращий коровай.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Компанія «Агропродсервіс» провела «Свято хліба» в Настасівській громаді”