«Агропродсервіс» запустив в роботу другу лінію насіннєвого заводу (фото, відео)

Під час проведення форуму аграрних інновацій «Нове зернятко» – 2019 компанія «Агропродсервіс» запустила в роботу 2-гу лінію насіннєвого заводу фірми Kimbriа, що дозволить вдвічі збільшити об’єми виробництва насіння.

Статус насіннєелітгоспу компанія «Агропродсервіс» отримала ще 15 років тому, а у 2012 році запустили в роботу один з найбільших на Тернопільщині насіннєвий завод. Керівництво компанії каже, що тоді перед собою ставили мету – виробляти виключно якісне насіння.

– Необхідність цієї лінії зумовлена тим, що технічний прогрес рухається вперед. Сьогодні є такі речі, які потрібно робити для більш якісного насіння,  зауважив під час відкриття лінії генеральний директор «Агропродсервісу» Андрій Баран.

Як і перша черга насіннєвого заводу, нова лінія дозволяє калібрувати зерно на три фракції: бобові, зернові та злакові. Також в лінії присутні фотосепаратори, які сортують насіння по кольору. Максимальна потужність нової ліні – це виробництво до 10 тон в годину готового насіння.

– Сьогодні куплена і змонтована вже друга лінія, через те, що ми добилися досить високої якості і на сьогоднішній день ми стараємось забезпечити всіх наших клієнтів стовідсотково якісним насінням. Це дуже важливо і велике вам всім спасибі,  сказав засновник компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

На відкритті нової лінії на насіннєвому заводі був також присутній менеджер з розвитку компанії «Сimbria» Андрій Дьяков, який зазначив що лінія оснащена потрійною системою сепарування: відбір зерна за вагою, розміром та кольором.

 Я дуже пишаюсь тим, що в нас є така компанія, як «Агропродсервіс», яка розвивається, незважаючи на важкі часи, які застали нашу країну. Але за 10 років спільної співпраці можна помітити, що компанія стала більшою, робочих місць стало більше, клієнтів стало більше, різні напрямки бізнесу нові відкрили. На сьогоднішній момент це лінія, яка має найсучасніше обладнання. Компанія стає лідером, використовуючи обладнання останніх часів, – заявив Андрій Дьяков.

Також усім присутнім спеціалісти заводу продемонстрували, як працює нова лінія, потужності якої компанія використовує як для власних потреб, так і для своїх клієнтів.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

 

 

 

 

 

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Агропродсервіс» запустив в роботу другу лінію насіннєвого заводу (фото, відео)”