«Агропродсервіс» бере участь в міжнародній агропромисловій виставці «Агро – 2019»

З 4 по 7 червня компанія «Агропродсервіс» традиційно презентує свою діяльність та продукцію в найбільшій агропромисловій виставці України «АГРО-2019», яка відбувається в НК «Експоцентр України».

«Агро-2019» – це єдина в Україні багатопрофільна виставка в галузі сільського господарства, на якій є можливість ознайомитися зі спеціалізованим обладнанням для польових культур, домашніх тварин, овочівництва, садівництва, рибальства. Традиційно на виставці презентують інноваційні технології, автоматизацію управ­ління і контролю в сільському господарстві та енергозберігаючі технології.

Виставка також включає понад 50 науково-практичних заходів (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги), а також презентації та дегустації різноманітної продукції, показ племінних коней та великої рогатої худоби.

«Нам приємно спостерігати, як з кожним роком виставка «Агро» зростає в якісному та кількісному компонентах. Для нас це є показником того, що майбутнє української економіки саме за агросектором. Нам, як і будь-яким іншим учасникам виставки, важливо знайти надійних партнерів. Сподіваюсь, так і буде, – говорить Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Андрій Баран, – Тому запрошуємо до «Агропродсервісу»!

Цього річ у виставці очікується  83 000 відвідувачів та 1308 учасників з 17 країн. Загальна площа виставки 34 200 м2.

 

Довідково:

Вже понад 30 років поспіль дана виставка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Детальніше про агропромислову виставку «Агро – 2019» читайте на офіційному сайті заходу: www.agroexpo.in.ua

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Агропродсервіс» бере участь в міжнародній агропромисловій виставці «Агро – 2019»”