Команда «Агропродсервіс-Ветеран» здобула срібло у турнірі на кубок мера Плонськ

16-17 лютого 2019 року в місті Плонськ (Польща) відбувся 7 традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів 35+ на Кубок Бурмістра м. Плонськ. Всього в турнірі брали участь 17 команд, 14 з Польщі, 2 команди з м. Тернополя («Агропродсервіс-ветеран» та «Команда ветеранів ТМР») та 1 команда з Литви.

Команди були розділені на 4 групи. Ігри в групах проходили по коловій системі (5+1). Команди, які в групах займали 1-2 місця виходили до чверть фіналу. Команда «Агропродсервіс-ветеран» в своїй групі зіграла 4 гри, з суперниками командами Польщі. З них 3 ігри виграли, 1 зіграли внічию і вийшли до чверть фіналу з першого місця, набравши 10 очок.

В чверть фінал потрапили 8 команд, які були розділені на дві підгрупи.

Чверть фінал теж був вдалим для команди «Агропродсервіс-ветеран». Показавши змістовну гру (в трьох іграх – 2 перемоги,1 – нічия, I місце), команда дійшла до півфіналу в якому здобула перемогу над командою «Рипін» з Польщі з рахунком 4:1.

У фіналі «Агропродсервіс-ветеран» зустрівся з командою господарів турніру «Олдбой» (м. Плонськ).

Фінал був цікавий та напружений. Тернополяни першими вийшли вперед і повели в рахунку, але при сумнівному порушенні, за який був призначений 9-и метровий удар, рахунок зрівнявся 1:1. Агропродсервіс більше атакував, створив 100 відсотковий гольовий момент, але не зміг його реалізувати через вдалу гру воротаря господарів. До кінця гри результат залишився незмінним. В серії пенальті господарям пощастило більше, які з різницею в 1 м’яч виявилися влучнішими.

«Підтримка компанією «Агропродсервіс» спорту, в тому числі і футболу, є частиною програми «Соціальне партнерсво», яку компанія реалізовує вже тривалий час. Нам приємно, що завдяки нашій підтримці команда щоразу демонструє чудові результати», – зазначає генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Андрій Баран.

Результати турніру в м. Плонськ:

«Олдбой» (м. Плонськ) – I місце

«Агропродсервіс-ветеран» (м. Тернопіль) – II місце Команда була нагороджена Кубком, гравці призами.

Довідково:

Склад команди «Агропродсервіс-ветеран»: Салик Микола – капітан команди, Коломієць Віталій, Горенчук Олег, Бадло Ігор, Гвіанідзе Автанділ, Федорків Михайло, Назарук Віктор, Павлович Віктор, Гаврилюк Роман, Гоцалюк Віталій, Лук’янов Сергій, Николайчук Матвій, Марцінковський Ігор, Махінка Ярослав. Тренери команди: Ігор Бадло, Віктор Вересюк.

Гравці команди «Агропродсервіс-ветеран» висловлюють подяку генеральному директору ПАП «Агропродсервіс» Андрію Барану, почесному президентові команди Березовському Ю.Р. і президенту команди Чайківському І.А. за фінансову підтримку, що дала змогу взяти участь в даному турнірі.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Команда «Агропродсервіс-Ветеран» здобула срібло у турнірі на кубок мера Плонськ”