Компанії «Агропродсервіс» запропонували безвідходну технологію поводження з гноєм

Як працювати без втрат та отримувати з відходів продукцію з доданою вартістю обговорювали представники компанії «Агропродсервіс» та уповноважені фонду «Agrobioclaster» та бюро розробки і впровадження нової техніки і технологій для біогазового і сільськогосподарського виробництва.

На зустрічі йшлося про переробку відходів тваринництва в енергію та вирощення мікроводоростей.

«А вже ці водорості можуть бути і кормовою добавкою, і паливом, і біодобривом», – роз’яснює Василь Павліський, керівник бюро розробки і впровадження нової техніки і технологій для біогазового і сільськогосподарського виробництва.

Проект викликав зацікавлення за рахунок малої площі для розміщення (до 2 га), та еластичного терміну окупності – від 3-х років.

«Один з способів фінансування може бути залучення інвестиційних коштів через фонд, який я представляю», – говорить Іван Яремчук, керівник проектів фонду «Agrobioclaster». – «Ми пропонуємо різні способи оплати, які, за вашим бажанням, можуть завершуватися вашою 100 власністю в новому заводі».

За словами представника компанії «Агропродсервіс» Андрія Боліновського, підприємство сьогодні вже впровадило технологію внесення на поля органічних добрив, однак переробити їх в енергію та іншу форму добрив – економічно цікаво, залишається тільки вивчити деталі.

На даний час в компанії «Агропродсервіс» прораховують фінансовий ефект до вкладених коштів та отриманого результату.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Компанії «Агропродсервіс» запропонували безвідходну технологію поводження з гноєм”