Відбувся IV-й Західноукраїнський чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка

Уже IV-й Західноукраїнський чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка, який тривав понад півроку завершився у пятницю,  19 жовтня. Фінальний етап та підбиття підсумків відбувались на демополях компанії «Агропродсервіс» в селі Настасів, що під Тернополем.

– Уже стало традицією, що щорічно восени ми проводимо такий великий захід, як чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка, – каже агроном-консультант компанії «Агропродсервіс» Любов Джурик.  

На одному полі змагалися 106 гібридів кукурудзи від 12-ти компаній: світові бренди – Brevant Seeds, ДЕКАЛБ Україна, Євраліс Семенс Україна, KWS UKRAINE, LG Seeds Ukraine, Mas Seeds, Pioneer, RAGT Semences, Saatbau Ukraine, Сингента Україна, Топ Сідз Україна, та український виробник насіння ТОВ АПК “Маїс” (Черкаси), представлений дистриб’ютором Агро Арена.

А на полі з цукровим буряком – 25 гібридів від 4-ох компаній.

Цього року у чемпіонаті взяли участь 12 компаній, які презентували 106 гібридів кукурудзи та 4 підприємства, які надали 25 гібридів цукрового буряка. Щоправда в залік буряк не зараховували через вплив погодних умов.

– По буряку десь цього року нам не вдалося підвести підсумки, оскільки частина посівів була знищена сильними зливами, – пояснює генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Андрій Баран.

Натомість для кукурудзи погода цього року виявилась вдалою. Тож результати, як кажуть у компанії, доволі непогані.

– Була трошки засушлива весна для початку, але кукурудзі вистачило вологи, яка була в ґрунті. А далі вологе літо і погожа осінь посприяли гарному урожаю, – каже Андрій Баран.

Результати змагань на кращий гібрид кукурудзи у трьох номінаціях:
ФАО від 180 до 240: переміг гібрид Р8307 (ФАО 240) компанії Pionеer: вага – 151,05 ц/га, вологість 18,9%, залікова врожайність 142,44 ц/га;

ФАО від 250 до 290: переміг гібрид Р8567 (ФАО 290) компанії Pionеer: вага – 155,04 ц/га, вологість 21%, залікова врожайність 142,44 ц/га;

ФАО більше 300: переміг гібрид ЕС Гармоніум (ФАО 380) від компанії Євраліс: вага – 172,48 ц/га, вологість 25%, залікова врожайність 150,42 ц/га.

До слова, даний чемпіонат проводять не лише, аби визначити найкращий гібрид кукурудзи чи цукрового буряка, й наскільки вони пристосовані до тих чи інших ґрунтових і погодних умов.

Більше світлин та детальнішу інформацію про Чемпіонат можна знайти ТУТ

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Відбувся IV-й Західноукраїнський чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка”