«Агропродсервіс» виступив титульним спонсором баскетбольної команди «Тернопіль-ТНЕУ»

6 жовтня у Тернополі відбувся перший матч відкриття Вищої ліги чемпіонату України з баскетболу, де компанія «Агропродсервіс» виступає постійним титульним спонсором команди-учасника чемпіонату «Тернопіль-ТНЕУ».

 

Саме баскетбольна команда «Тернопіль-ТНЕУ» в минулому сезоні виборола кубок України 3х3 серед студентських команд, а вже цього сезону  дівчата взяли участь у відкритті чемпіонату Вищої ліги України, а вже цього турніру команда перемогла Одеську команду «Хімік» з рахунком 81:73.

 

Титульним спонсором баскетбольного клубу виступила компанія «Агропродсервіс».

 

– Як засновник компанії «Агропродсервіс», який є титульним спонсором команди «Тернопіль-ТНЕУ», хочу сказати, що підтримка розвитку спорту для нас є звичною справою на рівні з іншими соціальними ініціативами.

 

Баскетбол, як і футбол та кікбоксинг, є ще одним видом спорту, в який ми вкладаємо не перший рік і дуже приємно, що результати помітні відразу. Так, баскетбольна команда «Тернопіль – ТНЕУ» в минулому сезоні виборола кубок України 3х3 серед студентських команд. Для нас це є позитивним сигналом, щоб надалі продовжувати інвестувати у спорт.

Ми усвідомлюємо, що лише здорова молодь зможе збудувати сильну державу. Тому вкладати в молодь є нашим прямим обов’язком. Отож, користуючись нагодою, від імені компанії «Агропродсервіс» я бажаю усім командам-учасникам Вищої ліги чемпіонату України з баскетболу наснаги в боротьбі за першість! Нехай переможуть найкращі! – сказав Іван Адамович Чайківський, який виступив на чемпіонаті як засновник компанії «Агропродсервіс» та меценат команди.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Агропродсервіс» виступив титульним спонсором баскетбольної команди «Тернопіль-ТНЕУ»”