В Настасові відбувся День поля від компанії «Агроскоп Інтернешнл»

 Сьогодні, 6 вересня, на базі ПАП «Агропродсервіс» відбувся День поля компанії «Агроскоп Інтернешнл», для якої даний захід є традиційним. Основна тема цьогорічного Дня поля – технології аграрного інтелекту.

 

В рамках програми заходу відбувся ряд навчальних класів на різну тематику – огляд гібридів кукурудзи, огляд сортів сої, теоретичний клас. Під час останнього говорили про інноваційний протруйник для комплексного захисту насіння та сходів зернових колосових культур, а також технології позакореневого живлення кукурудзи та соняшнику.

 

«Завдяки багаторічній та взаємовигідній співпраці «Агропропродсервісу» та ТОВ «Агроскоп Інтернешнл», ми отримуємо комплексний підхід в одній системі щодо вирощування, догляду та захисту рослин, а також новітні технологічні рішення в агрономії та рослинництві, що ведуть до сталого розвитку агросектору», – каже Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Андрій Баран.

На учасників та відвідувачів заходу чекали цікаві майстер-класи в сфері рослинництва, запашна кава та чудове товариство.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “В Настасові відбувся День поля від компанії «Агроскоп Інтернешнл»”