В Настасівській громаді відбулося «Свято хліба та урожаю»

Компанія «Агропродсервіс» долучилася до проведення «Свято хліба та урожаю». Захід відбувся Настсівській громаді вчора, 19 серпня та збірав  мешканців аж трьох сіл – Йосипівки, Мар’янівки та Настасова аби з родинами відсвяткувати об’єднання своїх сіл в одну об’єднану територіальну громаду.

Дійство також знаменує собою закінчення жнив, таким чином настасівчани та їхні гості дякували за добрий урожай.

Сьогодні ми відмічаємо одне із найбільших свят хлібороба – це свято хліба. Свято, яке рясно полите потом наших хліборобів на наших ланах. Цьогорічне свято хліба для нас дещо особливе тому, що цьогорічний урожай давався нам з дуже-дуже великою напругою, дуже багато праці та енергії необхідно було затратити, щоб зібрати сьогоднішній урожай, – звернувся до усіх присутніх Андрій Баран, генеральний директор компанії «Агропродсервіс».

Свято відбулося за підтримки компанії «Агропродсервіс», яка традиційно допомагає таким громадським ініціативам, тим самим дякуючи працівникам за роботу, а пайовикам  за довіру.

Ми сьогодні робимо надзвичайно велике свято для людей, для тих, які сьогодні непокладаючи рук працюють задля блага нашої держави,  сім’ї і на благо компанії «Агропродсервіс». І я би хотів сьогодні кожному з вас подякувати за ту працю, яку ви вкладаєте кожного дня в свою роботу і стаєте прикладом для інших, – каже Іван Чайківський, голова Тернопільської обласної організації Аграрної партії.

 

Під час заходу кращих працівників жнивної кампанії 2018 нагородили подяками та грошовими винагородами, а гостей у частували паляницями з маком, яблуками та кулішем.

 

Також відвідувачі могли насолодитись святковим концертом, на якому виступали відома українська співачка Тоня Матвієнко, народний артист України Павло Дворський зі своїми синами та багато інших виконавців та колективів.

 

 

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “В Настасівській громаді відбулося «Свято хліба та урожаю»”