Експерти в галузі рослинництва з США дослідили поля «Агропродсервісу»

Експерти в галузі рослинництва, що представляють міжнародні компанії  «MCAgronomics», «IFC» та «Agronomy One» разом з ТОВ «Баєр» та спеціалістами «Агропродсервісу» в рамках програми  обміну досвідом дослідили поля озимої пшениці компанії.

Американські колеги протягом останнього року приїжджають вже втретє – восени минулого року, навесні та влітку поточного року. Дослідження ведуться в основному щодо технологій вирощування озимої пшениці. За словами колег, така співпраця – це своєрідний обмін досвідом. Наступного року, згідно даних обстежень полів даватимуться певні рекомендації, щодо вирощування даної культури.

«Разом з нашими іноземними колегами ми визначали стан посівів озимої пшениці, рахували біологічну врожайність, густоту на гектар, обговорювали проблеми і перспективи. Великий акцент був зроблений на підготовці грунту для майбутнього урожаю, роботу з добривами для грунтів, де особливу увагу приділяли органінчним та калійним добривам», – коментує агроном компанії «Агропродсервіс» Ігор Ліщинський.

Окрім «Агропродсервісу», американські колеги такі дослідження проводять ще в 10 підприємствах по всій території України. Після завершення обстежень полів буде розроблена аналітика на основі досліджень та проведений майстер-клас і навчання для сільськогосподарських підприємств в залежності від специфіки регіону.

Агрономи зазначили, що посіви озимої пшениці в «Агропродсервісі» відповідають усім нормам та перебувають в дуже доброму стані.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Експерти в галузі рослинництва з США дослідили поля «Агропродсервісу»”