Форум аграрних інновацій «Нове зернятко-2018» зібрав понад 2500 учасників

У селі Настасів завершився ІІІ Міжнародний форум аграрних інновацій «Нове Зернятко». Цього річ захід зібрав понад 2500 відвідувачів та 94 компанії, що представляли власну продукції та послуги.

«Нове Зернятко» – це форум для тих, хто хоче впроваджувати нові тенденції і технології у аграрному бізнесі, ділитися досвідом з колегами та показати, як можна збільшити продуктивність праці та урожайність.

Протягом 2-х днів заходу компанії, що виготовляють продукцію для агросектору (техніку, добрива, засоби захисту рослин, насіння тощо) презентували власні товари та послуги, знайомились, ділились досвідом і планами на майбутнє, та шукали своє «нове зернятко».

Окрім цього, «Агропродсервіс» підготував для відвідувачів та учасників ряд наукових конференцій про інноваційні платформи для агробізнесу та успішні технології вирощування с/г культур від провідних спеціалістів ТОВ «БАСФ Т.О.В» та ТОВ «Агроскоп Інтернешнл».

Традиційними були і оглядові маршрути для тих, кому цікаве рослинництво. Усі бажаючі змогли побувати на демонстраційних та товарних посівах компанії «Агропродсервіс», де спеціалісти розповідали про ті чи інші культури, їхню урожайність та поведінку.

Впродовж усього заходу кожен відвідувач зміг виграти цікаві та цінні подарунки від компанії «Агропродсервіс» та інших учасників та партнерів форуму, насолодитись культурною програмою, покуштувати гостинців від організаторів.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Форум аграрних інновацій «Нове зернятко-2018» зібрав понад 2500 учасників”