У Настасові офіційно стартував ІІІ Міжнародний форум аграрних інновацій «Нове зернятко»

ІІІ Міжнародний Форум аграрних інновацій «Нове зернятко», який компанія «Агропродсервіс» проводить уже третій рік поспіль, офіційно стартував у селі Настасів. Цього року участь у заході візьмуть 94 компанії зі всієї України. Триватиме форум протягом 26-27 червня.

У програмі заходу учасники та відвідувачі матимуть змогу обговорити перспективи аграрної галузі, обмінятися досвідом та знайти партнерів для ведення власної справи, оглянути демонстраційні та товарні посіви компанії «Агропродсервіс», аби ознайомитися із новими та найбільш родючими гібридами та сортами тих чи інших сільськогосподарських культур, а також поспілкуватися із виробниками та дистриб’юторами засобів захисту рослин, добрив та насіння.

Як розповідають організатори під час офіційного відкриття форуму, «Нове зернятко» – це мрія, яка переросла у реальність.

– Сьогодні дійсно переповнюють емоції, а все тому, що ми розуміємо, що це свято – задум, який ми виношували декілька років попередніх, коли ми проводили звичайні Дні поля, і ми мріяли про те, щоб зробити більш широкий захід. Захід, який би був і доступніший, і який би приносив більше користі, – розповідає  директор компанії Агропродсервіс Андрій Баран.

Уже традиційно на Форум аграрних інновацій «Нове Зернятко» – Настасів-2018 завітали не лише гості із нашої області, а й чимало людей зі всієї країни та навіть з-за кордону, адже це своєрідний майданчик, який допомагає аграріям розвиватися.

Для того, щоб ті малі фермери, які є в нас сьогодні на території України могли їхати сюди до нас на Тернопільщину і запозичати для себе ці знання, досвід і застосовувати його в себе. Не кожному виходить сьогодні полетіти в Австралію, Америку, а на місці це, звичайно, набагато простіше. І тому такі семінари, такі інноваційні форуми як «Нове зернятко» дають поштовх національній економіці, – зазначає генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський

За три роки Форум аграрних інновацій значно зріс, не лише за рівнем організації, а й за кількістю партнерів, учасників та масштабами.

– Я пам’ятаю, як три роки тому ця виставка – День поля «Нове Зернятко» робилася з нічого, із маленьких демонстрацій, із тих виставкових полів, які закладали на той період часу в полі Іван Адамович разом зі своєю командою. І сьогодні ви подивіться, який це міжнародний захід. Про що це говорить? Ми вміємо працювати, ми знаємо як працювати, ми вміємо виробляти. Але нам потрібна ефективна державна політика і сьогодні аграрії беруть на себе відповідальність не тільки за виробництво, а і за життя людей на місцях, а з наступного  року і в загальнонаціональному масштабі, – пояснює голова «Аграрної партії України» Віталій Скоцик.

Як наголосив заступник Міністра агрополітики Віктор Шеремета, такі форуми допомагають аграріям обмінюватися досвідом, знайомитися із новими технологіями та залучати партнерів.

Те, що ось тут ми сьогодні можемо побачити – це те, що можуть фермери застосовувати в себе на полях і, відповідно, отримувати кращі результати, – каже заступник Міністра агрополітики Віктор Шеремета.

Головним партнером заходу уже третій рік поспіль є дистриб’юторська компанія ТОВ «Агроскоп Інтернешнл», яка співпрацює із «Агропродсервісом» уже 19 років.

– Такий потужний проект, як «Нове зернятко» є наслідком нової ери співпраці сільгоспвиробника із міжнародними виробниками і постачальниками технологій аграрних. Це здобуток експертизи, це здобуток наших партнерів «Агропродсервісу» і ми раді приймати в цьому участь і допомагати їм своїм досвідом, своїми знаннями із різних- країн світу, – зазначає голова наглядової ради ТОВ «Агроскоп Інтернешнл» Ірина Іванова.

Другий день Форуму аграрних інновацій «Нове зернятко» розпочнеться завтра, 27 червня, о 9:00 год. На всіх відвідувачів чекає смачна кава, гостинці та дегустація виробів продукції від організаторів свята компанії «Агропродсервіс».

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “У Настасові офіційно стартував ІІІ Міжнародний форум аграрних інновацій «Нове зернятко»”