«Агропродсервіс» у восьме ввійшов в 100 лідерів агрогалузі

Згідно рейтингу журналу «The Ukrainian Farmer» Аграрна еліта України, компанія «Агропродсервіс» увійшла в сотню найкращих агропідприємств України в номінації «вертикальна інтеграція». Нагородження переможців відбулося сьогодні в Національній філармонії України в Києві.

Сотня переможців була відзначена майже двома десятками різних номінацій – «визнання колективу», «кращий експортер», «соціальна відповідальність», «диверсифікація виробництва», «технічне переозброєння», «успішний фермер», «розвиток інфраструктури», «інноваційність» тощо.

«Проект «Аграрна еліта України» є однією з ключових подій кожного аграрного року. Даний проект – це насамперед визнання особистостей, які ведуть успішний і водночас соціально відповідальний сільськогосподарський бізнес. Це те міцне плече, на яке може спертися українське суспільство», – зазначив головний редактор журналу «The Ukrainian Farmer».

Над формуванням рейтингу та визначенням переможців в різних номінаціях працювала Експертна рада даного проекту, до складу якої увійшли головні редактори газет та журналів про агробізнес, експертів, представників профільних асоціацій та Міністерства аграрної політики.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Агропродсервіс» у восьме ввійшов в 100 лідерів агрогалузі”