Британські спеціалісти поділились власним практичним досвідом у сфері рослинництва з агрономами «Агропродсервісу»

Група спеціалістів з провідних британських компаній «Agrii» та «Origin» поділились власним досвідом високоефективного ведення рослинництва з агрономами «Агропродсервісу».

Упродовж двох днів на полях «Агропродсервісу» поблизу села Настасів працювала група англійських агрономів-консультантів. Іноземні колеги прибули на запрошення директора ПАП «Агропродсервіс» Андрія Барана, який переконаний, що в перспективі на Тернопільщині можна буде спільно з британцями та за їхніми технологіями вирощувати зернові і технічні культури.

«Ми вже досягли доволі непоганих результатів у рослинництві. Але тепер, за сприяння британських фахівців, хочемо максимально перейняти їхні прогресивні технології, вийти на новий рівень роботи із грунтами та відкрити нашим спеціалістам нову філософію поводження з ними. Як кажуть англійці, земля – живий організм, з яким треба бути на «Ви», відчувати його на слух і запах з тим, аби максимально розкривати його природній потенціал», – зазначив директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран.

На думку агрономів «Агропродсервісу», теперішній візит англійців – це лише перший крок до постійної співпраці.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Британські спеціалісти поділились власним практичним досвідом у сфері рослинництва з агрономами «Агропродсервісу»”