Партнери інвестиційної компанії «Octagonal» завітали в «Агропродсервіс» з робочим візитом

Співзасновник і партнер інвестиційної компанії «Octagonal» Ендрю Боттімор та її керуючий партнер Іван Огільчин зустрілись з Генеральним директором компанії «Агропродсервіс» Іваном Чайківським з метою налагодження партнерських стосунків. Під час зустрічі обговорили можливість залучення інвестицій до розвитку агропромислового комплексу області.

«Octagonal» – міжнародна інвестиційна та консультаційна компанія, яка створює ефективні мости між зацікавленими сторонами, забезпечуючи індивідуальні рішення для кожного.

«Ми є командою експертів із зовнішньої політики та фахівців у галузі фінансів, щоб допомогти партнерам керувати ринковими ризиками та можливостями, зосереджуючись на цілісному розвитку. Ми забезпечуємо управління інвестиціями, збільшення капіталу, відносини з інвесторами, керівництво громадськими справами та інші рішення. Ми зацікавлені співпрацювати з українським бізнесом, що стрімко розвивається», – зазначив керуючий партнер компанії «Octagonal»  Іван Огільчин.

Мета компанії «Octagonal» – відігравати важливу роль у всеосяжному економічному зростанні шляхом об’єднання та розширення можливостей інвесторів, бізнесових лідерів, урядів та місцевих громад.

«Мені приємно розуміти, що український, зокрема й аграрний бізнес поволі стає привабливим гравцем для світових інвесторів. Є розуміння, що ми рухаємось в правильному напрямку», – сказав під час зустрічі Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Партнери інвестиційної компанії «Octagonal» завітали в «Агропродсервіс» з робочим візитом”