«Агропродсервіс» придбав шість одиниць техніки компанії «John Deere»

Сьогодні відбулася урочиста передача ключів від шести одиниць сільськогосподарської техніки фірми «John Deere», яку «Агропродсервіс» придбав в українського дилера компанії «Агросем».

Автопарк «Агропродсервісу» поповнили шість одиниць техніки компанії «John Deere» – однин кормозбиральний комбайн 8500, один оприскувач R4045 ширина захвату площі якого дорівнює 36 метрів, один трактор 8335R та три трактори 6135B.

Окрім ключів від нової техніки Генеральний директор «John Deere Україна» Пітер ЗАХСЕ та директор ТОВ «Агросем» Олексій Кулик передали керівникам «Агропродсервісу» і сертифікати доступу до програмного забезпечення, яке дозволяє за допомогою сучасних комп’ютерних технологій отримувати всю інформацію про трактор чи комбайн: місце його перебування,  ефективність роботи, потребу в обслуговуванні тощо.

«З компанією «John Deere» ми почали працювати саме з Тернопільщини, а безпосередньо з «Агропродсервісом» наша плідна співпраця триває останні 2 роки», – зазначив директор ТОВ «Агросем» Олексій Кулик, та додав, що на його думку трактори компанії «John Deere»  – це не колір і не метал – це в першу чергу нові технології.

Пан Олексій також привітав «John Deere» з 100-літнім ювілеєм, який компанія відзначила цього року, та побажав, щоб партнери за допомогою їхньої техніки працювали над збільшенням доданої вартість своєї продукції та над розширенням власного бізнесу.

«Наша компанія пропонує технологічні рішення для своїх партнерів і клієнтів. В Україні присутність «John Deere» на ринку дилерства стрімко зростає. На майбутнє ми дивимось з оптимізмом і пропонуємо своїм партнерам добру перспективу», – говорить Генеральний директор «John Deere Україна» Пітер Захсе.

За весь період співпраці компанія «Агропродсервіс» отримала 36 одиниць техніки фірми «John Deere».

«З «Агросемом» ми працюємо понад 2 роки і маємо взаємну довіру. Ми цінуємо вчасність надання сервісу. Компанія має 4 молочно-товарні ферми та 1 ферму для відгодівлі бичків мясної породи. Під потреби цих ферм, якісної і вчасної заготівлі кормів і куплений, зокрема, силосний комбайн», – зазначив під час передачі техніки Генеральний директор компанії «Агпропродсервіс» Іван Чайківський.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Агропродсервіс» придбав шість одиниць техніки компанії «John Deere»”