Як розвивати цукрову галузь радилися сільгоспвиробники Тернопільщини

Нараду з питань вирощування цукрових буряків господарствами області та їх переробки провели на базі підприємства «Агропродсервіс».

Серед запрошених на заході були ДИКУН Андрій Євгенович – голова Всеукраїнської аграрної ради, ПИЛИПІВ Микола Іванович – голова ради об’єднання сільськогосподарських підприємств Тернопільської області, директор ПП «Аркадія» Гусятинського району, КРИСАК Іван Богданович –перший заступник голови обласної державної адміністрації, СІКОРСЬКИЙ Віталій Петрович – генеральний директор ТОВ «Радехівський цукор».

Понад 100 сільгоспвиробників області, що сіють буряк, обговорили головні аспекти державної підтримки аграрної галузі у 2018 році, підсумки виробництва цукрових буряків за 2017 та проблемні питання, пов’язані із виробництвом, доставкою і переробкою цукросировини у 2018 році, зміни на ринку цукрових буряків, прогрес селекції та нові технології в їх вирощуванні.

«Головною для нас є проблема тривалості сезону. Ми маємо розуміти, що сліпо перенести європейський досвід ми не можемо. Нам треба шукати свої варіанти перевезення і зберігання коренів, щоб не втрачати показники цукристості», – зазначив директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран.

Учасники домовилися працювати над тим, щоб співпраця між виробниками та переробниками була вигідна, в першу чергу, споживачам.

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Як розвивати цукрову галузь радилися сільгоспвиробники Тернопільщини”