Аграрії Тернопільщини та Хмельниччини символічно воз’єдналися до Дня Соборності

Традиційно 22 січня жителі Тернопільської та Хмельницької областей, як і всі українці, відзначили День Соборності. Сьогоднішнє свято керівництво та актив «Аграрної партії» Тернопільщини та Хмельниччини провели на межі двох областей по річці Збруч, де колись пролягав кордон між Австро-Угорщиною та Російською імперією.

 

«Ми почали формуватися 99 років тому, як єдина ціла Українська держава. І хочу сказати, що та боротьба, яка була до, і та боротьба, яка триває 99 років і те, що сьогодні відбувається в цілому в нас, повірте, це потрібно тільки нам з вами – українцям», – каже Іван Чайківський  генеральний директор компанії «Агропродсервіс».

Представники «Аграрної партії» Тернопільщини та Хмельниччини привітали одне одного за національним звичаєм короваєм та снопами. Після чого вони утворили живий ланцюг, який символічно поєднав дві області.

«Сотні, тисячі років ми йшли до сьогоднішньої нашої епохи, яка почалась з 1991 року. Але підвалини ці починалися ще з Київської Русі, продовжувалися справжньою національно-визвольною боротьбою наших славних козаків на чолі з Богданом Хмельницьким. І завершальним етапом було те, що дійсно в 1919 році об’єдналась УНР із ЗУНР. І це все в комплексі дало можливість нам стати незалежною українською державою», – Сергій Іващук голова Хмельницької обласної організації «Аграрної партії»

 

Нагадаю, саме 99 років тому проголосили Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Аграрії Тернопільщини та Хмельниччини символічно воз’єдналися до Дня Соборності”