«Агропродсервіс» спільно з Настасівською громадою провів перший фестиваль коляди

Вчора, 19 січня, до свята Богоявлення та Водохреща Господнього компанія «Агропродсервіс» спільно з Настасівською сільською радою провели перший фестиваль різдвяних мистецтв «Коляда єднає Україну».

У заході взяли участь майже 20 творчих колективів та вертепів з навколишніх сіл та громад разом з сільськими головами Мар’янівки, Йосипівки, Буцнева, Великої Луки, Миролюбівки, Лучки, Малого Ходачкова, а також сіл Козівського району. Перед початком заходу організатори, учасники та відвідувачі провели спільну молитву за мир та спокій в Україні.

«Коляда – це не просто пісеньки. Коляда – це символ українського села, символ багатовікових традицій українського народу, його дух», – наголосив під час молебні отець Василь Баглей.

Настасівчани та гості села мали змогу подивитись виступи різдвяних вертепів, послухати колядки творчих колективів, які оживили на цілий вечір українські новорічні традиції, де все село збирається, щоб гучно заколядувати.

«Думаю, можна сміливо говорити, що «настасівський фестиваль коляди» вдався на 100 %, адже село по-справжньому ожило.  Участь в дійстві взяли майже 20 колективів з навколишніх сіл, а стільки вертепів в одному місці я ще не бачив. Сподіваюсь, що як гості , так і учасники свята залишилися задоволені», – зазначив у своєму привітанні Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

Під час фестивалю Коляди відвідувачі могли спробувати смачні гарячі страви від «Тернопільського м’ясокомбінату», зробити спільні сімейні фото, та, як то в нас кажуть, відпочити по-українськи.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Агропродсервіс» спільно з Настасівською громадою провів перший фестиваль коляди”