Компанія «Агропродсервіс» піклується про перестарілих жителів сіл, де обробляє землю

Більше 2 500 одиноких та перестарілих жителів сіл та міст, де компанія обробляє землю традиційно до новорічних та різдвяних свят отримали продукти першої необхідності, що є частиною традиційної щорічної програми «Соціальне партнерство».

«Кожного року до Великодня та Різдва ми допомагаємо перестарілим жителям населених пунктів, де представлена наша компанія. В рамках даної програми ми вже понад 6 років допомагаємо дітям наших пайовиків та одиноким перестарілим людям солодощами та продуктами» – зазначив директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран.

Довідково: Компанія «Агропродсервіс» концептуально змінила свої підходи до формування власного внеску у соціальний розвиток територій, де вона орендує землю. Новації полягають у встановленні дієвого соціального партнерства, які забезпечують взаємодовіру та взаємоповагу між власниками земельних паїв, територіальною громадою і аграрним бізнесом в особі компанії та її структурних підрозділів. Детальніше про програму «Соціальне партнерство Ви можете прочитати ТУТ.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Компанія «Агропродсервіс» піклується про перестарілих жителів сіл, де обробляє землю”