В центрі Настасова засяяла новорічна ялинка

Для жителів села Настасів, де компанія «Агропродсервіс» веде свою господарську діяльність більше 18 років, вже стало доброю традицією урочисто відкривати новорічну ялинку, колядуючи усім селом. Вже другий рік поспіль новорічну красуню «запалюють» до дня Святого Миколая.

 

Окрім колядок та Святого Миколая, який разом зі свої ми помічниками частували односельчан гостинцями, на свято завітали тернопільські пластуни, які передали в село Вифлеємський вогонь миру.

«В теперішній час нам важливо згуртовувати громаду не лише навколо спільних проблем, але і навколо спільних цінностей, серед яких наші різдвянні традиції, коляда. Те, що сільська громада може дозволити собі встановити чудову новорічну ялинку та прикрасити центр села до Різдва, є заслугою не тільки компанії «Агропродсервіс», яка завжди допомагає розвиватись селу. Це заслуга кожного з нас. – каже генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

За кошти компанії було встановлено новорічну ялинку та ілюмінацію центральної частини Настасова, що є складовою програми «Соціальне партнерство», яку компанія реалізовує протягом останніх років в селах, де обробляє землю.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

 

Розповсюдити цю статтю: