Компанія «Агропродсервіс» поділилася практичним досвідом на спеціалізованій аграрній конференції

8 жовтня 2017 року інформаційна компанія «ПроАгро» проводила в Києві третю щорічну спеціалізовану конференцію для українських аграріїв на тему – «Перспективи змін українського законодавства. Судова практика по спорах з податковою. Проблеми земельного законодавства». Більше сімдесяти учасників – правників, адвокатів та головних бухгалтерів прибуло із різних куточків України. 

Серед запрошених лекторів заходу був представник компанії «Агропродсервіс» – Володимир Мужевич.  Його виступ на тему – «Земельне законодавство: невирішенні проблеми, правильне оформлення договорів оренди і взаємодія із власниками паїв» був актуальним в силу тих процесів, що зараз  відбуваються в державі в сфері орендних земельних відносин. На сьогодні самою популярною формою господарювання є орендні відносини, а  тому практичні рекомендації з питань всіх можливих форм узаконення землекористування мали свої актуальність та цінність.

3

Для компаній різних розмірів, а не тільки холдингів збереження банку землі – головне глобальне завдання безпеки ведення  конкретного  агробізнесу в Україні.  Саме на земельні та юридичні відділи  покладено стратегічне завдання належного ведення обліку та збереження  земельного кластеру. Тому ця робота є постійним та безперервним процесом, який потребує постійного моніторингу, юридичної обізнаності. Навколо земельного ресурсу сьогодні розгортається справжня конкурентна боротьба, адже жоден землекористувач, з огляду на недосконалість та нестабільність національного законодавства, не може бути впевнений, що в майбутньому він не буде позбавлений свого права користування земельними ділянками. Переваги та застереження щодо давньоримського терміну, як – «емфітевзис» теж були обговорені в ході  гострої але продуктивної дискусії.

На семінарі піднімались питання ролі IT – технологій в управлінні агрокомпаній, характеристика та переваги операційних моделей агрокомпаній, роль внутрішнього аудиту в корпоративному управлінні.

В цілому захід був проведено успішно. Учасники відмітили корисним живий діалог для подальшого використання у своїй практиці.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Компанія «Агропродсервіс» поділилася практичним досвідом на спеціалізованій аграрній конференції”