Свято, яке стосується кожного

З нагоди Дня працівників сільського господарства Генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський зустрівся з колективом ферми в селі Теофіпілка Козівського району.

IMG_4594

«Сьогодні аграрії це не лише бізнес. Насамперед, це відповідальність за продовольчу безпеку нашої країни, підтримка села, створення робочих місць, високі зарплати, – сказав Іван Адамович у своєму вітальному слові. – І ми з вами покликані у цьому житті зробити наше село квітучим. Як і решка українських сіл з родючим та цілющим чорноземом».

 IMG_4615

За словами І. Чайківського, день сільського господарства, це свято, яке стосується кожного, бо більшість мешканців області добре пам’ятають своє босоноге дитинство, сільські розваги та смаколики, смак, яких не забувається.

 IMG_4618

З нагоди свята від імені керівництва компанії «Агропродсервіс» було відзначено Пасемко Марію Михайлівну та Попика Василя Зеновійовича за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток компанії, професіоналізм, досягнення високих показників на довіреній ділянці роботи.

Загалом грамотами та подяками від імені керівництва компанії «Агропродсервіс» до професійного свята відзначено 185 фахівців галузі.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю: