ТОВ «Агропродсервіс – Вест» – лідер з вирощування птиці на Тернопільщині

ТОВ «Агропродсервіс – Вест» – сучасне та найбільше за масштабами в Тернопільській області підприємство з відгодівлі та забою птиці. Засноване у 2013 році. Свою господарську діяльність здійснює на території с. Гарбузів (Зборівський р-н. Тернопільської обл.) та с. Вільшаниця (Золочісвський р-н. Львівської обл.).

IMG_3717

В с. Гарбузів функціонує три комплекси для відгодівлі птиці,  в яких одночасно утримується 220 тис. голів курки-бройлера. У Вільшаниці – 50 тис. курки – бройлера та 10 тис. індика.

Курчата для посадки закуповують як в українських так і в польських виробників, індики – лише польського виробника.

ТОВ   «Агропродсервіс – Вест» вирощує та реалізовує 2 КРОС курки бройлера (РОСС 309 та КОБ 500) та 1 КРОС індика-бройлера (БІГ – 6).

IMG_3673

Відгодівля птиці здійснюється кормами власного виробництва з комбікормового заводу в с. Настасів (Тернопільський р-н)

ТОВ «Агропродсервіс – Вест» є першим та єдиним підприємством на Тернопільщині, яке вирощує індика та найбільшим в регіоні за потужностями виробництва курки.

Вирощена нами птиця проходить через власний забійних цех у с. Вільшаниця, потужності якого на сьогоднішній день становлять 5 тис. голів за зміну. На кінець 2017 року інтенсивність виробництва забійного цеху планується збільшити до рівня 10 тис. голів за зміну, або 20 т. готового м’яса за зміну.

Виготовлене нами м’яса переробляється та реалізовується як у вигляді сирого м’яса, так і у вигляді готового продукту – консервації та каші з м’ясом курки виготовлених на «Тернопільськомку м’ясокомбінаті». Готову та м’ясну продукцію можна придбати у фірмових магазинах «Студія м’яса».

IMG_3731

Також вирощена нами птиця реалізовується як у живій, так і в битій вазі населенню та приватним компаніям у всіх областях Західної України, а також в Київській, Черкаській, Харківській та Одеській областях.

IMG_3645

Окрім птахівництва ТОВ «Агропродсервіс Вест» володіє земельним банком в розмірі 1 700 гектарів землі, який постійно збільшується.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “ТОВ «Агропродсервіс – Вест» – лідер з вирощування птиці на Тернопільщині”