Стали відомі переможці ІІІ Західноукраїнського чемпіонату на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка

Сьогодні, 7 листопада, завершився ІІІ-й Західноукраїнський чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка. Змагання проходили на полях компанії «Агропродсервіс» в селі Настасів.

IMG_3479 (1)

У змаганнях взяли участь 15 компаній, які у свою чергу представили 144 гібриди кукурудзи та 4 підтримємтва, які представили 45 гібридів буряка. Працівники ПАП «Агропродсервіс» самостійно висаджували і вирощували рослини в ідентичних умовах, аби мати змогу визначити найкращі гібриди.

IMG_3473

«Подібний чемпіонат цікавий як нам особисто, так і компаніям – партнерам, адже тільки так ми маємо змогу в себе на демонстраційних полях  вивчити кращі гібриди та побачити результати практично в режимі он-лайн. В подальшому ми матимемо можливість впроваджувати найефективніше, що з’являється нині в селекції цих культур. Ну і звісно для компаній, які виробляють чи реалізують насіння, це цікаво в першу чергу», – каже директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран.

IMG_3503

«Ми провели збирання, зафіксували фізичну вагу, визначили показники вологості кукурудзи та залікову вагу. За цими показниками і визначили переможця в трьох номінаціях в залежності від групи стиглості, – продовжує Андрій Баран.

Що стосується буряка, то переможців також три відповідно до показників залікової урожайності, виходу цукрцу з гектара та цукристості. Участь у конкурсі взяла і дистрибюторська компанія ТОВ «Агроскоп Інтернешнл», яка співпрацює із «Агропродсервісом» майже 15 років.

IMG_3523

Отже, варто підбити підсумки та оголосити кращих!

Результати змагань на кращий гібрид кукурудзи у трьох номінаціях:

  1. ФАО менше 240. Переміг гібрид «Ферум» компанії «Best Corn» з показниками залікової урожайності 118,2 ц/га.
  2. ФАО від 250 до 290. Переміг гібрид «Р8523» компанії «Pionеer» із заліковою урожайність 120,3 ц/га.
  3. ФАО більше 300. Переміг гібрид «Р9175» тої ж фірми «Pionеer» із заліковою урожайністю 127,5 ц/га.

Результати змагань на кращий гібрид цукрового буряка в трьох номінаціях:

  1. Найвища залікова урожайність. В даній номінації переміг гібрид «Бенефіта-КВС» фірми «КВС», показавши залікову урожайність 104,2 т/га.
  2. Вихід цукру з гектара. Другу нагороду здобув той же гібрид «Бенефіта-КВС» з показником 18,33 т/га.
  3. Цукристість. Переможцем в даній номінації став гібрид фірми Бетасід «БТС 665», дистриб’ютором якого є ТОВ «Агроскоп Інтернешнл» при цукристості коренеплодів 18,57 %.IMG_3604

«Наша компанія забезпечує найкращим насінням, відповідно технологічними засобами захисту рослин і продуктами для підживлення. Перед нами стоїть завдання виростити 10 тонн кукурудзи з 1 га, і ми його стараємося виконати.Не менш амбітні плани в нас і по інших культурах», – каже представник компанії «Агроскоп» у Тернопільській області Олег Танасевич.

IMG_3547

Уже традиційно участь у чемпіонаті взяли не тільки українські компанії, а й підприємства із світовим іменем.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Стали відомі переможці ІІІ Західноукраїнського чемпіонату на кращий гібрид кукурудзи та цукрового буряка”