unnamed (1)

З 6 по 10 вересня в місті Одеса відбувся розіграш кубку України з футзалу серед команд-ветеранів «40+», де команда «Агропродсервіс-ветеран» дійшла до фіналу та  впевнено обійшла команду «Динамо-Суми» з рахунком 6:1 і виграла кубок України у Першій лізі.

unnamed (3)

Команда «Агропродсервіс-ветеран» вже неодноразово показувала свій професіоналізм на різних змаганнях. Зокрема, у 2016 році команда увійшла до вісімки кращих команд всеукраїнського чемпіонату з міні-футболу, а в лютому цього року наші футболісти здобули першість у змаганнях за Кубок міського голови польского міста Плонськ.

До слова, у фіналі Вищої ліги перемогла команда з Одеси.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Команда «Агропродсервіс-ветеран» виборола кубок України з футзалу серед ветеранів «40+»”