В компанії «Агропродсервіс» закінчили збір озимої пшениці з демонстраційних ділянок

Вчора агрономи ПАП «Агропродсервіс» закінчили збір урожаю озимої пшениці української та зарубіжної селекції з 66 демонстраційних ділянок в селі Настасів, а це в двічі більше в порівнянні з минулим роком.

При обмолоті визначали вологість насіння, зважували та вираховували збиральну та залікову  урожайність.

IMG_6726

«Результати, які ми отримуємо з демонстраційних посівів, дозволяють краще вивчити різні сорти, їхню поведінку в наших кліматичних умовах, потреби в добривах, ну і, звісно, побачити потенціал урожайності кожного сорту зокрема», – говорить директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран.

З традиційних сортів, які «Агропродсервіс» використовує для товарних посівів, на демонстраційних ділянках показали себе найкраще такі: Астарта, Злука, Каланча, Сотниця, Достаток, Дарунок Поділля (Інститут фізіології рослин і генетики НАН України), Колонія, Дагмар («Лімагрейн Адвнта Ніделенд Б.В.»), Краєвид (ННЦ «Інститут землеробства НААН»), Придніпровська (Oseva Eximo Praga s.r.o., Інститут фізіології рослин і генетики НАН України).

IMG_6649

З нових та перспективних для вирощування сортів найкращі показники в: Мечбол, Реформ (РАЖТ, Франція), Сецесе та Юлія («Селген, а.с.», Чеська Республіка).

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “В компанії «Агропродсервіс» закінчили збір озимої пшениці з демонстраційних ділянок”