Менеджери «Агропродсервісу» відвідали аграрні компанії Польщі

Протягом 10 – 12 липня генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський разом із заступниками по тваринництву та менеджерами компанії побували з робочою поїздкою в Польщі. Зокрема відвідали завод з виробництва кормів для тварин компанії «Cargill Poland» та комплекси з відгодівлі ВРХ компанії «Mroz» та її молочно-товарні ферми. 

3

Під час зустрічі з керівниками компанії «Cargill Poland» вдалося домовитись про співпрацю в напрямку постачання соєвої макухи з боку компанії «Агропродсервіс» для переробки на польському заводі в готову продукцію, таку як корми для тварин.

2

 – Завдяки таким робочим поїздкам ми не лише знаходимо нових партнерів, а й переймаємо передовий європейський досвід ведення аграрного бізнесу. Вкотре переконався, що ми на правильному шляху в розбудові власних ферм, в які закладаємо європейські стандарти утримання тварин та роботи персоналу, – говорить геенральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

4

Окрім Польщі «Cargill» працює і в Україні вже понад 20 років і має офіси у Києві, Каховці, Куцівці, Брагіновці, Балаклеї, Користівці та у Львівській області. Компанія закуповує зерно та олійні культури у фермерів як для переробки на місці, так і для експорту у різні куточки світу. А також переробляє насіння соняшнику для виготовлення соняшникової олії та шроту на заводі у Каховці та займається виробництвом кормів для тварин.

5

В рамках робочої поїздки менеджери компанії «Агропродсервіс» відвідали комплекси з відгодівлі ВРХ компанії «Mroz», яка, до речі, теж активно співпрацює з «Cargill Poland».

Нагадаємо, що партнери з компанії «Cargill» нещодавно відвідували компанію «Агропродсервіс». Про це можна прочитати ТУТ.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Менеджери «Агропродсервісу» відвідали аграрні компанії Польщі”