В компанії «Агропродсервіс» розпочались активні приготування до жнив

Літня пора вимагає від агрономів якісних приготувань до сезону жнив. Тому протягом останніх двох днів агрономи та спеціалісти «Агропродсервісу» на чолі з директором компанії Андрієм Бараном здійснюють плановий об’їзд посівних площ для вивчення стану посівів цукрового буряка, сої, ячменю, пшениці, гороху, кукурудзи та ріпаку. Окрім цього проводиться активна підготовка і технічної бази.

IMG_0523

Під час об’їзду полів спеціалісти вивчають потенційну врожайність культур, що знаходяться на полях та їхню стиглість на даний момент, а також визначають з яких саме ділянок розпочнеться збір урожаю цього року.

IMG_0188

 – Вже традиційно щороку разом з командою агрономів та директорами підприємств-партнерів ми робимо все, аби оглянути кожен гектар посівів та забезпечити якісну організацію збирання врожаю зернових і технічних культур, – каже директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран.

IMG_0262

За словами агрономів компанії «Агропродсервіс», цього річ жнива розпочнуться орієнтовано 10 – 12 липня. Порівняно з минулим роком, цього сезону очікують дещо більший урожай. Це зумовлено, в першу чергу сприятливою погодою з великою кількість вологи. Першим збиратимуть з поля озимий ячмінь.

IMG_0127

На даний момент вже оглянуто 80% посівних площ. Окрім полів, агрономи оглядають і складські приміщення, стан підготовки  збиральної техніки, сушильного обладнання, токових господарств.

IMG_0203

Прес – служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “В компанії «Агропродсервіс» розпочались активні приготування до жнив”