Другий міжнародний форум аграрних інновацій «Нове зернятко – 2017» завершується з піднесеним настроєм

Незважаючи на примхи погоди, протягом другого дня форуму зареєструвалося ще майже 100 нових учасників.

Під час заключного дня учасники «Нового зернятка – 2017» змогли не лише подивитись виставку аграрних новинок та посмакувати виробами «Тернопільського м’яскомбінату», а й відвідати цікаві та пізнавальні конференції.

IMG_2941

Так, сьогодні представники Асоціації «Дунайська соя», до якої віднедавна входить і компанія «Агропродсервіс», розповіли про європейський ринок не-ГМО сої та можливості для українських виробників в цьому секторі.

IMG_2901

Не оминули увагою і традиційну для Тернопільщини культуру – цукровий буряк. Тут спеціалісти говорили про нові революційні технології вирощування буряків та методи боротьби з хворобами даної культури.

IMG_3079

 «Нам приємно бачити, що учасники форуму залишились задоволеними. Це показник того, що такі заходи, як «Нове зернятко», об’єднують аграріїв навколо спільних потреб – обміну передовим досвідом, кращими практиками у сфері рослинництва та пошуку нових надійних партнерів», – ділиться враженнями директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран.

IMG_0657

Окрім пізнавальної складової, «Нове зернятко-2017» запам’ятається  і цікавими розіграшами цінних призів. Зокрема 15 учасників форуму виграли у лотереї суттєві знижки на насіння выд компанії “Агропродсервіс” від 5% до 15%. І вже традиційними для даного форуму є змагання з армреслінгу, на яких найсильніші учасники показували свою міць. Переможцем став представник ТОВ «Торговий дім Лемберг» Микола Лютий, та виграв 1 тонну високоякісного насіння гороху.

Снимок

Організатори дякують усім учасникам та партнерам форуму «Нове зернятко-2017» за злагоджену роботу, щирі емоції та незабутні враження.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Другий міжнародний форум аграрних інновацій «Нове зернятко – 2017» завершується з піднесеним настроєм”