Кікбоксери з Тернопільщини вибороли два золота та два срібла на турнірі в Житомирі

24 червня в м. Житомирі відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу «Воїни світла», приурочений до Дня молоді та 25-й річниці від заснування Житомирської 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Спортсмени з Тернопільщини вибороли дві золоті та дві срібні нагороди.

«Ідея проекту полягає в проведенні у місті турнірів зі спортивних єдиноборств, присвячених видатним історичним подіям, які вплинули на формування українського національного характеру та героїчним постатям, які приймали у них участь. На даний час у рамках проекту за активної підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради на чолі з Іриною Ковальчук в місті проведено вже 16 турнірів. Цей сімнадцятий», – розповів Заслужений тренер України Вячеслав Гопанчук.

IMG_2761

В рамках змагань відбулась матчева зустріч між збірними міста Житомира та збірними Галичини. Наш край представляли четверо спортсменів з Тернопільщини, двоє з яких вибороли перше місце, а двоє – друге.

«Компанія «Агропродсервіс» вкладає у розвиток кікбоксингу вже не один рік, через що мені вкотре приємно відзначити, що я горджуся нашими спортсменами, котрі на кожних змаганнях демонструють лише кращі результати», – говорить генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

IMG_2760

Турнір пройшов під гаслом: «Сила! Відвага! Честь!».

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

 

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Кікбоксери з Тернопільщини вибороли два золота та два срібла на турнірі в Житомирі”