Перший секретар Посольства України в Латвії відвідав компанію «Агрпородсервіс»

З метою економічної інтеграції українських компаній на європейські ринки та сприянню пошуку іноземних інвестицій до «Агропродсервісу» завітав  перший секретар Посольства України в Латвійській Республіці Андрій Дячун. Під час  ділової зустрічі обидві сторони обговорили можливість презентації компанії на щорічній виставці українських виробників у столиці Латвії, присвяченій 26-й річниці Незалежності України, а також потенційні шляхи майбутнього співробітництва в економічному напрямку.

Андрій Дячун зазначив, що посольства України повинні виконувати не лише дипломатичні чи політичні місії, а й лобіювати інтереси українського бізнесу для його всебічного розвитку  на міжнародному ринку з перспективою майбутнього експорту готової продукції.

IMG_7809

«Не є секретом, що Латвія є країною з потужною та розвиненою банківською сферою. Тому там є люди, які готові вкладати інвестиції та налагоджувати співпрацю з українськими товаровиробниками», – сказав  Андрій Дячун.

Якщо Західна Європа поки що боїться інвестувати в Україну через хитку як політичну так і економічну ситуацію, то латиші більш лояльні до України через сусідство та багаторічний досвід співпраці з українським бізнесом. Тому Латвія для України є своєрідним майданчиком, за допомогою якого можна просувати вітчизняну продукцію далі в Європу. Економічний ринок Латвії привабливий і тим, що в Латвії є прямі виходи до країн Скандинавії через порти Балтійського моря.

00

«В роботі посольства Латвії передбачається ряд дипломатичних заходів, на яких ми завжди намагаємось презентувати Україну та вітчизняного виробника. Для прикладу, щороку в Латвії проводиться дипломатичний ярмарок – в міській ратуші Риги кожна країна презентує щось своє. Відповідно це є майданчиком для пошуку інвестицій та знайомства з товаровиробниками. Тому ми хочемо показати Україну іншим дипломатам та можливим інвесторам», – продовжив пан Андрій Дячун.

01 (2)

Компанія «Агропродсервіс» довгий час постачала на європейський ринок сировину – сою, зерно, м’ясо, насіння тощо. Лише віднедавна в Польщу почали постачати соєву макуху, як готовий продукт. За словами Генерального директора компанії Івана Чайківського, в стратегічних планах «Агропродсервісу» є вихід на міжнародний ринок саме з готовою продукцією.

02 (2)

«Нас, як компанію, яка дивиться вперед, звісно цікавлять інвестиції та вихід в перспективі на міжнародний ринок. На сьогоднішній день ми отримали Сертифікати на систему управління якості та безпечності харчової продукції ISO 9001 та ISO 22000, що гарантують нами виконання законодавства у сфері виробництва харчової продукції та дотримання державних стандартів виробництва. На черзі і міжнародні сертифікати, що дозволять нам сміливо виходити на європейський ринок не лише з сировиною. А з кінцевим продуктом», – каже генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

IMG_7836

На зустрічі домовились, що компанія «Агропродсервіс» зможе взяти участь в дипломатичній виставці в Ризі з презентацією власної продукції вже наступного року.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Перший секретар Посольства України в Латвії відвідав компанію «Агрпородсервіс»”