До «Агропродсервісу» завітали партнери з компанії «Cargill»

Сьогодні, 24 травня, регіональний директор по Східній Європі компанії «Cargill» Войтек Каліцкі зустрівся з генеральним директором компанії «Агропродсервіс» Іваном Чайківським стосовно подальшого співробітництва.

IMG_2277

«Cargill» працює в Україні понад 20 років і має офіси у Києві, Каховці, Куцівці, Брагіновці, Балаклеї, Користівці та у Львівській області. Компанія закуповує зерно та олійні культури у фермерів як для переробки на місці, так і для експорту у різні куточки світу. А також переробляє насіння соняшнику для виготовлення соняшникової олії та шроту на заводі у Каховці та займається виробництвом кормів для тварин.

IMG_2280

«З компанією «Cargill» ми працюємо вже близько року. Ми задоволені якістю продукції, яку наші польські партнери постачають для відгодівлі свиней в нашій компанії. Сьогодні ми обговорили питання стратегічних відносин, адже в планах компанії «Агропродсервіс» окрім свинарства є також активніше вирощування ВРХ та птиці», – говорить генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

IMG_2300

Виробництво і продукція «Cargill» та «Агропродсервісу» взаємопов’язані, тому для обох сторін важлива далекоглядна та стратегічна співпраця.

IMG_8575

«Нам приємно працювати з компаніями, які стрімко розвиваються. Ми готові до обговорення можливості постачання компанією «Агропродсервіс» сировини для переробки на нашому заводі в готову продукцію, таку як корми для тварин. Все це лише питання часу», – зазначив регіональний директор по Східній Європі компанії «Cargill» Войтек Каліцкі.

IMG_8592

Після офіційної зустрічі керівництво обох компаній відвідало основні потужності «Агропродсервісу», зокрема виробництво «Тернопільського м’ясокомбінату», «Завод з переробки соєвих бобів», зерновий завод та елеватори.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “До «Агропродсервісу» завітали партнери з компанії «Cargill»”