Компанію «Агропродсервіс» відвідали аграрії з Бельгії

30 фермерів з Бельгії, які у складі групи від «Асоціації селекціонерів Валлонії» (ред. Валлонія – одна з трьох земель Бельгії), побували в компанії «Агропродсервіс» з ознайомчим візитом. Зокрема відвідали яблуневі сади в селі Настатів, завод з переробки соєвих бобів, лабораторію, склад для зберігання зерна, насіннєвий завод, елеватор, а також потужності  «Тернопільського м’ясокомбінату».

4 БельгійціЗа словами керівника групи Філіпа Колларда, вони подорожують, аби перейняти досвід у великих країн, де сільське господарство розвинуте в дещо більших масштабах.  Адже розміри Бельгії не дозволяють мати великих агропромислових підприємств на території країни. Тому потужності, які представляє компанія «Агропродсервіс», для гостей були вражаючими.

1 Бельгійці

«Нам важливо бачити, як працюють наші колеги в України, адже ми знаємо, що Україна є аграрною державою. Ми зацікавлені в пошуку як однодумців, так і партнерів у вашій державі», – говорить організатор бізнес – туру для «Асоціації селекціонерів Валлонії» Філіп Коллард.

3 Бельгійці

В рамках поїздки на Україну, фермери з Бельгії протягом 20 – 28 травня відвідають господарства Тернопільської, Львівської, Чернівецької, Івано – Франківської областей.

«В наших колег з Бельгії є цікаві пропозиції, щодо спільного ведення бізнесу та обміну передовим досвідом в розвитку тваринництва. Тому ми зацікавлені в тому, аби мати надійних партнерів в Європі», – говорить генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

5 Бельгійці

Наступний, але вже більш вузько направлений візит бельгійських аграріїв в компанію «Агропродсервіс», запланований на початок липня цього року.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю: