Підсумковий виступ генерального директора компанії “Агропродсервіс” Івана Чайківського на Земельному форумі хліборобів Тернопілля

«Актуальним і знаковим  є проведення нашого Форуму в цій залі- колишнього тернопільського «Міщанського братства», де в свій час виступали відомі наші земляки і не тільки – серед яких найвидатніша співачка світу – Соломія Крушельницька, відомий письменник, видатний діяч української та польської культур – Богдан Лепкий, та багато інших. Тут читав свої твори, поему «Мойсей» Іван Франко, –  постать вітчизняної та світової історії та культури.

І ось через століття, історія повторюється ми знову стоїмо перед архиважливим питанням утвердження незалежної держави Україна через призму не просто слів, а втілення в життя доленосних рішень – Наша Земля – Наша Незалежність.

В першу чергу як громадянин своєї держави, українець, аграрій, член Аграрної партії України, я хочу висловити також свою чітку та однозначну позицію – продаж  української землі в умовах війни, корупції та недосконалого законодавства, в період загрози втрати територіальної цілісності України, є недопустимим.

В час, коли ми займаємо 1 місце за рівнем девальвації національної валюти в Європі, 1 місце в рейтингу найнижчих європейських заробітних плат і 1 місце за кількістю мільйонерів е-декларантів серед держ чиновників, народних депутатів, високопосадовців – розпродаж землі, без врахування думки  всіх українців є неможливим.

Шановні колеги!

Хочу також привернути вашу увагу, що питання концептуальних засад розвитку аграрної економіки України, чітко визначені нашою партією. Серед них – створення єдиних, рівних, прозорих та зрозумілих правил господарської діяльності на селі, зокрема, стабільної і прогнозованої податкової системи.

Щодо ринку землі. Ми стоїмо на позиції того, що власником земель сільськогосподарського призначення мають бути виключно громадяни України.

В ході наших сьогоднішніх виступів була озвучена пропозиція щодо підготовки, по завершенню нашої роботи, офіційної позиції  Форуму по  питанню продажу землі, напрацювання проекту звернення до керівництва держави.

І на завершення. Я хочу висловити найщиріші слова вдячності за участь в роботі нашого зібрання Вам, Віталію Євстахієвичу, колегам , які прибули разом з Вами, нашим сусідам – партійним делегаціям Хмельницької, Рівненської, Волинської, Чернівецької областей, науковцям, керівникам, с/г підприємств, фермерських господарств краю, депутатам всіх рівнів, рад, сільським головам та головам територіальних громад, однопартійцям, громадським організаціям, просто небайдужим громадянам».

З повагою,
Іван Чайківський

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Підсумковий виступ генерального директора компанії “Агропродсервіс” Івана Чайківського на Земельному форумі хліборобів Тернопілля”