На демоділянках компанії «Агропродсервіс» засіяли 145 гібридів кукурудзи

Компанія «Агропродсервіс», готуючись до чергового третього “Західноукраїнського  чемпіонату на кращий гібрид кукурудзи”, приступила до посіву даної культури на демоділянках.

Загалом 15 фірм надали своє насіння для посіву 145 гібридів кукурудзи.

IMG_7910

«Західноукраїнський чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи» — це неординарна зустріч на полях компанії «Агропродсервіс». Представники компанії вже багато років співпрацюють з різними постачальниками та виробниками насіння кукурудзи, постійно засівають демонстраційні посіви та слідкують за їх результатами.

IMG_7893

«Ми ставимо собі за ціль висівати найкраще насіння, найсучасніші гібриди, які дають максимальний результат. Щоб слідкувати за їх показниками та виявляти, який із них себе проявляє краще, ми щороку сіємо демо-ділянки. Але якщо людина фізично не присутня в полі під час збору врожаю на такій ділянці, то не завжди виникає довіра до озвученого результату, тому, разом з представниками насіннєвих компаній, ми вже третій рік поспіль засіваємо культури кукурудзи та показуємо результат усім, хто в цьому зацікавлений», — говорить директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран.

IMG_7884

Нагадаємо, що минулорічний чемпіонат на кращий гібрид кукурудзи відбувся 18 жовтня 2016 року, де кращим став гібрид «Паролі» фірми Євраліс.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “На демоділянках компанії «Агропродсервіс» засіяли 145 гібридів кукурудзи”