Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій ознайомився з виробничими потужностями Тернопільського м’ясокомбінату та благословив його роботу

Високопреосвященний  архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ кир Василій СЕМЕНЮК здійснив ознайомчий візит на Тернопільський м’ясокомбінат, який є структурним підрозділом компанії «Агропродсервіс».

2
Під час відвідин генеральний директор компанії Іван Чайківський, директор ПАП «Агропродсервіс» Андрій Баран та директор відділення «Тернопільський м’ясокомбінат» Віктор Малюта показали виробничі потужності підприємства, розповіли його історію, ознайомили з процесом виготовлення ковбасних та консервних виробів.
3
«Я багато доброго чув про ваш м’ясокомбінат і от тепер маю нагоду все побачити на власні очі. Я подивляю з того, як багато зроблено. Скажу вам, що ви робите велику справу і це, напевне, єдине підприємство, яке піднялося в Тернополі після занепаду». – сказав Митрополит Василій після ознайомлення з виробництвом.
4
По завершенні візиту, владика поблагословив роботу працівників, добрі наміри керівників та подарував Івану Чайківському та Андрію Барану вервиці.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»
Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій ознайомився з виробничими потужностями Тернопільського м’ясокомбінату та благословив його роботу”