Тернопільські кікбоксери здобули 20 медалей

25 та 26 березня команда Федерації кікбоксингу Тернопільщини взяла участь у відкритих чемпіонатах Тернопільської та Чернівецької областей з кікбоксингу серед різних вікових категорій. В результаті у нашої команди 20 медалей.

На відкритому чемпіонаті Тернопільської області з кікбоксингу Федерацію кікбоксингу Тернопільщини представляло 12 бійців – юніорів, які вибороли 4 золота, 2 срібла та 3 бронзи.

Відразу наступного дня, 26 березня, відбувся і відкритий чемпіонат Чернівецької області з кікбоксингу. Тут в нашої команди юніорів 11 медалей – 4 золотих, 4 срібних та 3 бронзових.

«Це була планова підготовка для наших молодих спортсменів до чемпіонату України з кікбоксингу серед школярів, який відбудеться 25 – 27 квітня цього року в м. Рівне. Вважаємо, що наші юніори ідеально справляються з поставленими завданнями», – каже тренер команди федерації кікбоксингу Тернопільщини Олександр Дульнев.

Традиційно команду Федерації кікбоксингу Тернопільщини організаційно та фінансово підтримує компанія «Агропродсервіс» та Тернопільська обласна організація Аграрної партії України.

Прес – служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю: