«Тернопільський м’ясокомбінат» відвідав начальник ГУ Держспоживслужби в області

Керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець завітав з ознайомчим візитом на «Тернопільський м’ясокомбінат».

Під час зустрічі спільно з генеральним директором компанії «Агропродсервіс» Іваном Чайківським оглянули потужності виробництва та пересвідчились у їх відповідності до нормативів українського законодавства.

«Сьогодні потрібно прикласти максимум зусиль, щоб завоювати довіру і визнання місцевого споживача. Однак сподіваюся, Іван Чайківський разом зі своєю командою буде дотримуватися тих вітчизняних та міжнародних стандартів, що дозволить їм вийти на світовий ринок. В свою чергу наші фахівці готові консультувати дане підприємство у цьому питанні. Адже, для нас усіх сьогодні стоїть першочергове завдання – дбати про споживача, про безпечність харчових продуктів які він споживає», – сказав начальник ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській області Василь Хомінець.хїомінець 2
«Нам би хотілося, щоб Держспоживслужба була не лише контролюючим органом, а й партнером, що буде стимулювати виробника покращувати умови праці та допомагатиме вітчизняним компаніям виготовляти продукцію європейської якості», – зазначив у свою чергу генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

Василь Хомінець подякував Івану Чайківському за те, що його компанія створює продукцію, яка не лише безпечна, а й доступна пересічному споживачу.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “«Тернопільський м’ясокомбінат» відвідав начальник ГУ Держспоживслужби в області”