Спеціалісти компанії «Агропродсервіс» взяли участь у міжнародному конгресі для виробників цукрових буряків

28 лютого в Києві відбувся І Міжнародний конгрес для виробників та переробників цукрових буряків «Sugar World 2017». На заході зібрались  ключові гравці цукрового ринку, що об’єднані єдиною метою – відродити «солодку» галузь країни. Серед учасників були і топ – менеджери компанії «Агропродсервіс».

Як правильно проводити модернізацію та знайти зовнішні ринки збуту, як ефективно вирощувати цукровий буряк в сучасних кліматичних умовах та чи варто розраховувати на державну підтримку галузі – про все це детальніше можна було дізнатись в рамках заходу «Sugar World 2017».

Учасниками конгресу були  власники, керівники та топ-менеджери всіх цукрових заводів, компаній та найпотужніших підприємств, які займаються вирощуванням та переробкою буряку.

«Нам вдалося не лише поспілкуватись з провідними експертами цукрової галузі, а й знайти нових партнерів та порівняти умови співпраці з переробниками цукрових буряків. Ми бачимо, як за останні роки зростають обсяги виробництва цукру вітчизняними аграріями, що дає передумови подальшого розвитку даної галузі», – говорить учасник конгресу, комерційний директор компанії «Агропродсервіс» Тарас Баран.

Можна однозначно сказати, що захід став майданчиком для обміну досвідом та передовими технологіями від найкращих та найпотужніших представників галузі.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “Спеціалісти компанії «Агропродсервіс» взяли участь у міжнародному конгресі для виробників цукрових буряків”