З 24 по 26 лютого в м. Хмельницькому проводився відкритий всеукраїнський турнір з кікбоксингу «Кубок «Поділля» серед молодших юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь представники 14 областей зі всієї України.

Серед них і команда з Тернопільщини, до якої увійшли 14 молодих кікбоксерів – представників федерації кікбоксингу Тернопільщини.  В результаті 12 з них стали фіналістами та призерами змагань: вибороли 4 срібних та 8 бронзових нагород.

Наступним етапом змагань буде чемпіонат України з кікбоксингу серед юнаків, який відбудеться 27 – 30 квітня цього року в м. Рівному.

Традиційно команду спортсменів з Тернопільщини фінансово та організаційно  підтримує Тернопільська обласна організація «Аграрної партії України» на чолі з її головою, генеральним директором компанії «Агропродсервіс» Іваном Чайківським.

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю:

Залишити відгук до “12 кікбоксерів з Тернопільщини здобули призові місця на всеукраїнських змаганнях”