Безпека праці – пріоритет компанії «Агропродсервіс»

Сьогодні, 17 лютого, в компанії «Агропродсервіс» було проведено навчання з охорони праці та пожежної безпеки для керівників структурних підрозділів господарства.

На навчанні були присутні представники управління Держпраці, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, фахівці Державної служби надзвичайних ситуацій та Національної поліції. Разом з колективом фахівці обговорили практичні питання щодо безпеки працюючого персоналу всієї компанії та впровадили необхідні заходи з охорони праці, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху та процесу надання до медичної допомоги при нещасних випадках.

01Керівники підрозділів змогли отримати змістовні відповіді від фахівців щодо вступу в силу нового трудового законодавства. Представники профільних відомств визнали, що компанія на високому рівні приділяє увагу забезпеченню мір пожежної безпеки на підприємстві та дотримується вимог щодо стану роботи технологічного обладнання на виробництві.02

«В час, коли технології стали невідємною частиною виробничого процесу, ми розуміємо наскільки важливо дбати про належні умови роботи для кожного працівника нашого підприємства. Саме тому, безпека праці є одним з ключових пріоритетів роботи компанії «Агропродсервіс», – сказав генеральний директор компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський.03

Розуміючи важливість забезпечення належних умови діяльності виробничого процесу та у зв’язку з розширенням окремих структурних підрозділів, в компанії «Агропродсервіс» створено відділ хорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту.

05

Прес-служба компанії «Агропродсервіс»

Розповсюдити цю статтю: